Władze gminy

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Ciekawy GOŚĆ 12-05-09 21:01

No i jak wam się wydaje - dobrze zrobiliśmy wybierając takich sokołów jakich mamy? latają na wysokości lamperii jak kiedyś gołębica

Odpowiedz Cytuj
Wyborca GOŚĆ 07-10-10 12:57

Mamy szanse to naprawić,nie popełnijmy tych samych błędów.Dla mnie kandydat (ka) jest jedna.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca GOŚĆ 10-11-10 14:23

Władze nic nie zrobią bez wsparcia społecznego i podatków w kasie... a kto je płaci? Łatwo krytykować innych. Spróbujmy działać razem, a nie szukać dziury w całym. Władza nie jest zła - może być gorsza, a obiecywać można wiele tylko jak bez środków to zrealizować? Może co nieco należałoby zmienić, to po to są sesje, żeby zgłaszać problemy. Zacznijmy od siebie i dajmy coś od siebie żeby żyło się lepiej. Czy zmiana władzy coś pomoże? Przyjdzie nowy i wszystko zacznie się od początku, a przede wszystkim zaczniemy krytykować????

Odpowiedz Cytuj
Jola GOŚĆ 03-03-11 21:48

Ta ta ta. RADNI NA SESJACH MIELI SZANSE OSZCZĘDZIĆ NA SZKOŁACH W LIWIE I BYNOWIE ALE JAKAŚ JEDNA SIĘ WYRWAŁA JAK FILIP Z KONOPII I NA RATUNEK RUSZYŁA RADNI NIE PRZEGŁOSOWALI I TERAZ PANIĄ... RADNĄ KLNĄ W URZĘDZIE BO PODWYŻEK Z PIENIĘDZY KTÓRE BY NA SZKOLE OSZCZĘDZILI NIE BĘDZIE. GMINA BIDNA BUDŻET OKROJONY ALE DLA URZĘDNIKA MUSI BYĆ TAK WIĘC NA OSTATNIEJ SESJI DODATEK DOŁOŻYLI BO BYŁA PANI KIEROWNIK NIE ODDAŁA SWOJEGO ( BO BURMISTRZ TAK POSTANOWIŁ ) DLA TEJ CO ZA NIĄ OBOWIĄZKI PRZEJĘŁA. I JESZCZE 13 DLA KOBITKI CO PRZY PROJEKCIE JEDNYM SIĘ NAPRACOWAŁA TYLKO SWOJEJ 13 W PROJEKT ZAPOMNIAŁA WPISAĆ, ALE TO NIC NA TAKĄ TRZYNASTECZKĘ W GMINIE SIĘ ZNAJDZIE.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://milomlyn.istrefa.com

istrefa gmina Miłomłyn | istrefa powiat ostródzki | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Miłomłyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem